2012-2013 навчальний рік
Заливадна Наталя Миколаївна - вчитель фізики, ІІІ місце у районному турі конкурсу "Учитель року 2013"
Команда школи зайняла ІІ місце у своїй підгрупі у Х спортивних іграх школярів
Шитік Марина - учениця 10 класу, ІІ місце у районній предметній олімпіаді з української мови
Праведнікова Анастасія - учениця 8 класу , ІІ місце у районній предметній олімпіаді з російської мови
Стецюк Юлія - учениця 10 класу, І місце у конкурсі учнівської творчості присвяченого Дню порозуміння з хворими ВІЛ (номінація поезія)
Федорук Євгеній Сергійович - вчитель німецької мови, ІІ місце в змаганнях VІІІ-ї районної спартакіади працівників освіти з настільного тенісу
Письменна Яна - учениця 3 класу, ІІІ місце у районній олімпіаді початкових класів з математики
Шитік Павло - учень 4 класу, ІІІ місце у змаганнях молодших школярів "Олімпійська надія" з шахів.
Команда школи у складі: Кравченко О.М.; Оленюк О.В.; Собчук О.П.; Федорук Є.С. , ІІІ місце в змаганнях VІІІ-ї районної спартакіади працівників освіти з волейболу.
2013-2014 навчальний рік
Шитік Марина - учениця 11 класу ІІІ місце у районній предметній олімпіаді з української мови, світової літератури, біології
Дворядкіна Інна - учениця 11 класу, ІІ місце у конкурсі учнівської творчості присвяченого Дню пам'яті жертв Голодомору (номінація образотворче мистецтво)
Дворядкіна Інна - учениця 11 класу ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості "На св. Миколая божа іскорка палає"( номінація поезія)
Толгаренко Антоніна - учениця 5 класу ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості "На св. Миколая божа іскорка палає"( номінація казка)
Збірна команда школи (юнаки) - ІІІ місце у кущових змаганнях з волейболу.
2014 - 2015 навчальний рік
Завада Людмила Федорівна - вчитель української мови та літератури - І місце у районному турі конкурсу "Учитель року 2015" у номінації "Українська мова"
Збірна школи - І місце (у своїй підгрупі) у районних спортивних ігах школярів за 2014 р.
Стецюк Анастасія, учениця 9 класу та Собчук Владислав, учень 8 класу призери ІІ (районного туру) учнівських предметних олімпіад з німецької мови.
Невдаха Олена, учениця 8 класу - І місце у районних змаганнях з настільного тенісу. V місце у обласних змаганнях з настільного тенісу.
Собчук Владислав, учень 8 класу - ІІ місце у районних змаганнях з настільного тенісу.
Команда Артемівської ЗОШ - ІІ місце з настільного тенісу у районних спортивних іграх школярів.
Збірна команда школи (дівчата) - І місце у зональних змаганнях з волейболу. ІV місце у районних змаганнях з волейболу.
Собчук Владислав, учень 8 класу - ІІ місце у вебквесті з інформатики.
2015-2016 навчальний рік
Невдаха Олена, Собчук Владислав, учні 9 класу - І місце у районних змаганнях з настільного тенісу.
Собчук Владислав - ІІІ місце у обласних спортивних змаганнях з кросу.
Собчук Владислав, учень 9 класу - І місце у районній предметній олімпіаді з інформатики, ІІ місце з математики
Козачук Анастасія , учениця 9 класу - ІІ місце у районній олімпіаді з зарубіжної літератури
Кравченко Юлія , учениця 8 класу - ІІІ місце у районній олімпіаді з німецької мови
Збірна школи (дівчатка) - ІІІ місце у районних змаганнях з волейболу. (Ватуліна Н., Федорова Д., Невдаха О., Коозачук А., Циганова Т., Макаренко Л., Джумадулаєва А.)
Ватуліна Надія, учениця 11 класу - ІІІ місце у районному конкурсі малюнків присвяченого Дню пам'яті жертв голодоморів.
2016-2017 навчальний рік
Лашко Максим, учень 9 класу І місце у конкурсі малюнків до Дня захисника України
Циганова Тетяна , учениця 7 класу І місце у районному турі конкурсу мовознавців ім. П. Яцика
Циганова Тетяна , учениця 7 класу ІІІ місце у обласному турі конкурсу мовознавців ім. П. Яцика
Циганова Тетяна , учениця 7 класу І місце у районній олімпіаді з української мови
Письменний Олександр учень 4 класу І місце у районному конкурсі малюнків присвячених Дню порозуміння з хворими на СНІД
Циганова Тетяна, учениця 7 класу ІІІ місце у конкурсі плакатів присвячених Дню порозуміння з хворими на СНІД
Іпатенко Анастасія учениця 5 класу ІІ місце у районному конкурсі малюнків присвяченого Дню пам'яті жертв голодоморів.
Письменний Олександр учень 4 класу ІІІ місце з математики у районному етапі олімпіад серед молодших школярів
2017-2018 навчальний рік
Збірна команда школи (хлопці) - ІІІ місце у змаганнях з волейболу на кубок Новоодеської ДЮСШ
Циганова Тетяна, учениця 8 класу - ІІ місце у конкурсі учнівської молоді , присвяченого Міжнародному Дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими у номінації "Малюнок" (керівник Жукова З.Г.)
Письменна Яна , учениця 8 класу - ІІІ місце у конкурсі учнівської творчості присвяченого Дню памяті жертв голодоморів у номінації "Малюнок" ( керівник Жукова З.Г.)
Шитік Павло , учень 9 класу ІІ місце у районній олімпіаді з ІКТ
Циганова Тетяна , учениця 8 класу ІІІ місце у районній олімпіаді з ІКТ
ІІІ місце у XV районній спартакіаді серед учнів ЗНЗ (третя підгрупа)
2021-2022 навчальний рік
Циганов Максим - ІІ місце у ІІ етапі(районному) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики